11.12.2023, Pirmdiena
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • SAZINIES AR PAŠVALDĪBU!
    Jautājumus Cēsu novada pašvaldībai varat iesūtīt rakstot uz e-pastu vestule@cesis.lv Atbilde uz jautājumiem tiks sagatavota un nosūtīta uz jūsu norādīto e-pastu!
Karte
Apmeklējumi šodien:
1, pašlaik vēro: 1.

Autotūrisma maršruts ,,Ceļo dažādajā Pārgaujas novadā!"
Piedāvājums Pārgaujas novadā un GNP teritorijā ir izstrādāts vienas dienas auto tūrisma maršruts, kurā ir iekļauti 12 dažādi apskates objekti. Maršrutā iekļautie objekti ir: medību un sporta atpūtas laukums ,,Mārkulīči”, Lielstraupes pils un baznīca, strausu audzētava ,,Jaunklētnieki”, Vējiņu pazemes ezeri, Straupes pienotava, radošā darbnīca ,,Ezeriņi”, Ungurmuiža, ,,Jaunrūjas” – Gunas un Jāņa Rukšānu stādu audzētava, kempings ,,Apaļkalns”, Sarkanās klintis, Kvēpenes ozols un pilskalns, Rūsiņa kalns. Šie objekti ir īpaši atlasīti un ievietoti kartē, tā lai tie būtu dažādi, nozīmīgi un iepazīstinātu ceļotāju ar Pārgaujas novadu. Objekta aprakstam ir pievienota kontaktinformācija objekta mājas lapas adrese, ja tāda ir. Dažos objektos ir jāievēro īpaši drošības pasākumi, tas arī minēts.
Apraksts Lai maršruts būtu atraktīvs, katrā apskates objektā ir jāveic kāds uzdevums. Ieteicamais maršruta veikšanas laiks ir no maija līdz septembrim. Maršruta sākums 9:00, ierašanās pēdējā apskates objektā 19:00. Kopējais maršruta garums 52.5 km.


Skatīt vairāk: 

lejuplādēt failu ar maršruta aprakstiem PDF formātā.

 Atpakaļ

© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv