24.04.2024, Trešdiena

"Lauku Ceļotājs" informē

Labdien!

1) Vēlamies informēt, ka no š. g. 7. līdz 9. februārim, Ķīpsalā norisināsies 21. Starptautiskajā tūrisma izstāde – gadatirgus „Balttour”.

Šogad mūsu stendā, „Lauku Labumu” sētā, būs viss par un ap "Lauku labumiem", iedrošinot pilsētniekus iepazīt un baudīt laukus. Prezentēsim jauno "Lauku labumu" bukletu un 6 tūrisma maršrutus. Sīkāka informācija par plānotajām aktivitātēm izstādē te.

Asociācijas biedriem ir iespēja izstadīt savus materiālus Lauku ceļotāja stendā, tādeļ lūdzam tos iepriekš, līdz 06.02.2014., nogādāt mūsu birojā Kalnciema ielā 40, 3. stāvā, Rīgā, vai izstādes laikā nodot Lauku ceļotāja darbiniekiem stendā (Lauku ceļotāja stenda numurs ir A2/B3).

Biedriem būs pieejami bezmaksas ielūgumi "Balttour" izstādei (priekšroka tiks dota asociācijas zelta biedriem). Pieteikumu bezmaksas ielūgumam sūtiet līdz 31. janvārim uz lauku@celotajs.lv.

2) 26.03.2014 atpūtas kompleksā "Turbas", norisināsies ikgadējā atvērtā biedru un citu interesentu sapulce,  kurā informēsim jūs par "Nacionālo kulināro karti"; veidosim diskusiju ar apdrošinātājiem, kas izstrādājuši īpašu piedāvājumu lauku tūrisma uzņēmējdarbībai un informēsim par plānotajiem darbiem 2014. gadā.

3) Aicinām naktsmītņu saimniekus informēt mūs par aktuālājām 2014. gada pakalpojumu cenām. Informējiet mūs arī gadījumos, ja vēlaties veikt izmaiņas pakalpojumu klāstā, mainīt fotogrāfijas vai citu informāciju. Esiet aicināti mūs informēt par pasākumiem, kurus organizējat vai īpašajiem piedāvājumiem. Šo informāciju sūtiet uz lauku@celotajs.lv.

Uz tikšanos!