19.04.2024, Piektdiena

Oficiāli tiek atklāts tūrisma maršruts VIA HANSEATICA

Vidzemes plānošanas reģions ar patiesu lepnumu informē, ka pārrobežu tūrisma projekts VIA HANSEATICA tiks pirmo reizi prezentēts starptautiskai publikai jau šonedēļ, no 16.-19.janvārim , tūrisma izstādē MATKA 2014, Helsinkos (Somijā). Šī ir pirmā reize, kad Krievija, Igaunija un Latvija vienojas kopējā tūrisma maršrutā, kas savieno Sanktpēterburgu un Rīgu, vijoties cauri Igaunijai.

Via Hanseatica brīvdienas var baudīt gan kopā ar ģimeni, gan draugiem vai vienkārši ceļojot vienatnē. Lai saplānotu maršrutu, nav īpaši jāpiepūlas – tas ir interesanti un vienkārši. Via Hanseatica ceļojumu portālswww.viahanseatica.info, kas tuvākajās dienās tiks atklāts plašākai publikai, sniegs iespēju plānot, saglabāt un izprintēt savu brīvdienu maršrutu līdz ar informāciju par apskates objektiem, vietām, kur paēst un pārnakšņot. Veidojot ceļojumu plānu un izvēloties sev tīkamos apskates objektus, būs iespējams izmantot arī laika plānotāju, kas parādīs, cik ilgi objektā jāuzturas vai arī cik laiks tiks iztērēts pārbraucienos. Jau 2014.gada februārī būs pieejama arī Via Hanseatica mobilā aplikācija, kas jo īpaši ērta būs tieši ceļojuma laikā.

Preses relīze