23.04.2024, Otrdiena

TAVA konkursā augstu novērtēja Gājēju taku uz Kvēpeni

SIA “Apaļkalns”, nemainot tradīcijas, ir aktīvi darbojies tūrisma nozarē un daudzinājis Pārgaujas novada vārdu gan dažādās izstādēs, konkursos, kā arī aktīvi atbalstījis jauniešu iniciatīvu jaunu produktu izveidē.

Šogad Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) rīkotā konkursa „Veiksmīgākais jaunais tūrisma produkts 2013”, kura svinīgais pasākums norisinājās 6.decembrī, uzvarētāju desmitniekā nominēts arī SIA “Apaļkalna” un Lauras Stūres gatavotais tūrisma produkts - “Gājēju taka uz Kvēpeni”.

Kvēpenes gājēju takas garums ir aptuveni 15 kilometri un, lai tā būtu interesantāka tūristiem, izveidota karte ar dažādu objektu fotogrāfijām, kuras gājējiem ir jāatrod dabā.

Kā atzīst SIA „Apaļkalns” īpašnieks Juris Leimanis, šī atkal bija iespēja atgādināt par sevi un atzīmēt Pārgaujas novadu. Juris aicina visus jaunos entuziastus, kuri grib darboties, nākt ar savu iniciatīvu. „Apaļkalns” ir gatavs atbalstīt jaunos tūrisma produktus arī nākamgad.

Kā jau iepriekš ziņots, 2012.gadā tūrisma nozares pasākumā “Jaunais tūrisma produkts 2012” kategorijā “Dabas tūrisma produkts”  1.vietu ieguva Jura Leimaņa un Vidzemes augstskolas studenta Didža Stūra veidotā velomaršrutu karte “Ar velo pa Pārgauju un tuvāko apkārtni”.