11.12.2023, Pirmdiena
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • SAZINIES AR PAŠVALDĪBU!
    Jautājumus Cēsu novada pašvaldībai varat iesūtīt rakstot uz e-pastu vestule@cesis.lv Atbilde uz jautājumiem tiks sagatavota un nosūtīta uz jūsu norādīto e-pastu!
Karte
Apmeklējumi šodien:
1, pašlaik vēro: 1.Atpakaļ

Pārgājiens:Sveķupes un Lenčupes konjons jeb Dabas terapija
Apraksts Biedrība "Livonensis" ir sagatavojusi vairākas interesantas pārgājienu programmas Pārgaujas novadā. Tā piedāvā gida pavadībā izzināt vēsturiskus notikumus un likumsakarības, kā arī atklāt tepat mums blakus esošās dabas mežonīgo skaistumu.


Pārgājiens. Sveķupes un Lenčupes konjons jeb Dabas terapija Programmas apraksts: Skaists un iespaidiem bagāts gājiens gar Sveķupes un Lenčupes krastiem. Krāšņa, mežonīga daba ar dziļām ielejām un gleznainiem upes lokiem, slēpjot sevī virkni senvietu Raiskuma apkārtnē. Distances ilgums: 5-6h, pusceļā atpūtas pauze ar īpašām spēcinošām uzkodām, iespēja pazvilnēt guļamtīklā/os. Noslēgumā: atpūta pie ugunskura, garda sildošā Pekinas zupa no Raiskuma pagasta ķīniešu restorāna ‘’Zaķīši’’. Grūtības pakāpe: viegla/vidēja. Max dalībnieku skaits: 15 cilv. Pieteikumi un jautājumi: raiskums@vesturiskiaktivs.lv, vai zvanot pa tālruni: 29161120

Atpakaļ

© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv