24.06.2024, Pirmdiena
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • SAZINIES AR PAŠVALDĪBU!
    Jautājumus Cēsu novada pašvaldībai varat iesūtīt rakstot uz e-pastu vestule@cesis.lv Atbilde uz jautājumiem tiks sagatavota un nosūtīta uz jūsu norādīto e-pastu!
Karte
Apmeklējumi šodien:
, pašlaik vēro: 1.Atpakaļ

Pārgājiens:Pa Indriķa hronikas pēdām jeb vēsturisko Imeru meklējot
Apraksts Biedrība "Livonensis" ir sagatavojusi vairākas interesantas pārgājienu programmas Pārgaujas novadā. Tā piedāvā gida pavadībā izzināt vēsturiskus notikumus un likumsakarības, kā arī atklāt tepat mums blakus esošās dabas mežonīgo skaistumu.


PIEREDZES EKSPEDĪCIJA , 2 dienas. Pa Indriķa hronikas pēdām jeb vēsturisko Imeru meklējot Divu dienu Pieredzes Ekspedīcija – pārgājiens mežainā apvidū no Raiskuma līdz Vaidavas ezeram. Mērķis: dabā apzināti izsekot iepējamos Indriķa hronikā norādītos virzienus un ceļus Idumejas-Imeras posmā (13. gs) un izprast vēsturiskajam laika posmam raksturīgos karagājienu vešanas un cīņas paņēmienus. Nakšņošana pie ugunskura, iespējami guļamtīklos, teltis netiek piedāvātas, aicinājums iztikt bez tām. Orgnizators nodrošina: maltītes, vēsturiski tematisko aprīkojumu, izzinošas diskusijas/izglītojošus stāstījumus Grūtības pakāpe: vidēja, piemērota fiziski aktīviem cilvēkiem, distances garums: ~ 35-40km, Max dalībnieku skaits: 5 personas Gidi vēsturē un apvidū: Andris Geidāns, Māris Parfianovičs Pieteikumi un jautājumi: raiskums@vesturiskiaktivs.lv, 29161120 Cita info/video no pārgājiena: www.vesturiskiaktivs.lv

Atpakaļ

© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv