12.08.2022, Piektdiena
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • SAZINIES AR PAŠVALDĪBU!
    Jautājumus Cēsu novada pašvaldībai varat iesūtīt rakstot uz e-pastu vestule@cesis.lv Atbilde uz jautājumiem tiks sagatavota un nosūtīta uz jūsu norādīto e-pastu!
Karte
Apmeklējumi šodien:
17, pašlaik vēro: 1.

» AktualitātesEnter Gauja popularizē Igaunijā
Starptautiskā tūrisma izstāde „Tourest” ir jau piektā starptautiskā tūrisma izstāde šosezon, kuras laikā tiek popularizēts vienots tūrisma piedāvājumu Gaujas nacionālajā parkā (Gaujas NP) ar pērn izstrādāto zīmolu “Enter Gauja”.
Starptautiskā tūrisma izstāde „Tourest 2014” no 14.-16. februārim norisinās Igaunijas galvaspilsētā Tallinā. Tās laikā pašvaldību tūrisma informāciju centru pārstāvji ar Gaujas NP tūrisma piedāvājumu iepazīstinās īpaši veidotā Gaujas NP stendā, kas veidots ar galveno ideju atainot leģendām apvīto Gaujas senleju un plašās aktīvo piedzīvojumu iespējas, kuras ļoti koncentrētā veidā baudāmas visā parka teritorijā. Gaujas NP piedāvājums tiks popularizēts arī Latvijas nacionālajā stendā.
Igaunija ir viens no mērķtirgiem Gaujas NP popularizēšanas kampaņā, un ērtās sasniedzamības dēļ Gaujas NP piedāvājums ir igauņu tūristiem pieejams un saistošs.
Jau iepriekš ziņots, ka Gaujas NP teritorijā esošās pašvaldības – Siguldas novada, Cēsu, Valmieras, Līgatnes, Amatas, Pārgaujas, Kocēnu, Priekuļu un Inčukalna – kopš 2012.gada īsteno stratēģiju Gaujas NP kā vienota tūrisma galamērķa veicināšanai. 2014.gadā kopīgi plānota dalība 13 tūrisma izstādēs: Somijā, Nīderlandē, Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Krievijā, Baltkrievijā, Lielbritānijā un Vācijā. Šajos mērķa tirgos Gaujas NP tūrisma piedāvājums tiks popularizēts ar zīmolu “Enter Gauja”, kas radīts Gaujas NP tūrisma klastera ietvaros un tika prezentēts 2013.gada 8.februārī.
Igaunijas izstādes „Tourest” apmeklējums ir jau piektais no kopumā plānotās vērienīgās kampaņas Gaujas NP tūrisma piedāvājuma popularizēšanai. Janvārī tika apmeklētās starptautiskās tūrisma izstādes „Matka 2014” Somijā un „Vakantiebeurs 2014” Nīderlandē, bet pagājušajā nedēļā izstāde „Reisen Hamburg” Vācijā, kā arī „Balttour” tepat Rīgā.
Piedalīšanās tūrisma izstādēs un gadatirgos tiek organizēta sadarbībā ar LIAA un Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu.
© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv