26.04.2024, Piektdiena

Ungurmuiža 26.oktobra naktī sola ko brīnumainu

Leģendu nakts ir jauna tradīcija, ko pagājušajā gadā aizsāka Latvijas Piļu un muižu asociācija.

Šogad arī Ungurmuiža pievienosies Leģendu naktij, aicinot aplūkot Kungu māju un šovasar restaurēto 18.gs. sienas gleznojuma fragmentu „Vecajā istabā”.

Vecajā skolā – Muižas restorāns!
Ēdienkarte, kas glabājusies senajā muižas vēstuļu lādē - Ungurmuižas saimnieces Helēnes Juliānes fon Kampenhauzenas sarakstīta 18.gs 40jos gados, nu kļuvusi par leģendu! Sasildīties vēsajā rudens vakarā ļaus īpašā Ungurmuižas liepziedu tēja!
Vakara noskaņu un maltīti papildinās dzīvā uguns kamīnā un muižas mūzika. (Elita Tomsone – klavieres, Anda Tomsone – flauta, Pauls Skujiņš – čells)

Lai baudītu muižas gardumus, lūdzu pieteikt galdiņu iepriekš pa tālr. 22007332. Restorāns, kuru piedāvā „Cafe 2 Locals”, būs atvērts no plkst. 18.00 – 24.00

Leģendu naktī atklājam arī jaunu izstādi – Ungurmuižas Izstāžu zālē ASV dzīvojošā latviešu mākslinieka Aivara Zandberga gleznas!
Mākslinieks dzimis 1940.gadā Liepājā, bet kara laikā emigrējis uz ASV, piedalījies izstādēs un ieguvis daudzas godalgas par darbiem dažādās tehnikās. Mākslinieka darbi sastopami daudzajās privātās kolekcijās ASV, Kanadā un Eiropā. A. Zandbergam ir bijušas vairāk kā desmit personālizstādes, darbi eksponēti vairāk kā 200 grupu izstādes gan Latvijā, gan ASV.
Ieeja Ungurmuižā bez maksas līdz pat pusnaktij!