21.07.2024, Svētdiena
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • SAZINIES AR PAŠVALDĪBU!
    Jautājumus Cēsu novada pašvaldībai varat iesūtīt rakstot uz e-pastu vestule@cesis.lv Atbilde uz jautājumiem tiks sagatavota un nosūtīta uz jūsu norādīto e-pastu!
Karte
Apmeklējumi šodien:
57, pašlaik vēro: 1.

» Naktsmītnes » Telšu vietas

................
Kempings "Apaļkalns"
Adrese Raiskuma pagasts, pie Raiskuma ezera
Telefons 29448188,29252679
E-pasts apalkalns@inbox.lv
Internetā www.apalkalns.lv
Piedāvājums Četrvietīgs namiņš. Namiņa pirmajā stāvā atpūtas zona ar TV, radio, dīvānu un galdu. Virtuves zonā silts, auksts ūdens, nepieciešamie trauki, mikroviļņu krāsns, ātrvārāmā krūze, ledusskapis un elektriskā plīts. Sanmezglu telpā - duša, WC, izlietne un spoguļplaukts. Otrajā stāvā atrodas divas guļamistabas , no kurām vienā divas vienvietīgas gultas, otrā viena divvietīga gulta. Gultasveļa iekļauta cenā. No pirmā stāva balkona skats uz ezeru. Trīs četrvietīgi kempinga namiņi ar divām divstāvu gultām, gultasveļu, galdu, krēsliem un ledusskapi, kā arī divi divvietīgi namiņi. Virtuve, WC un duša blakus sanmezglu ēkā. Kemperu novietošana ezera krasta zālienā ar elektrības pieslēgumu. Kemperu WC, kā arī virtuvju un dušu iztukšošanas vieta. Ūdens uzpildīšanas vieta. Virtuve, WC un duša sanmezglu ēkā. Telšu novietošana ezera krasta zālienā. Iespējams elektrības pieslēgums. Virtuve, WC un duša sanmezglu ēkā. Kanoe laivu noma Sporta aktivitātes Aktivitātes bērniem
Cena
Darba laiks Kempings atvērts no 15. aprīļa līdz 1. oktobrim.
Apraksts Apaļkalns” vilina ar plašumu, gandrīz vienmēr skaidrām debesīm, svaigu gaisu, elpu aizraujošu ainavu, takām, par kurām doties pastaigās vai braucienos ar velosipēdu, ezeru, kurā peldēties, makšķerēt vai vizināties ar laivām. Te ikviens var atrast nodarbi atbilstoši savam vecumam un interesēm.
Atrašanās kartē Apskatīt
Medību, sporta un atpūtas laukumi "Mārkulīči"
Adrese Straupes pagasts
Telefons 29464946 (iepriekš piesakoties)
E-pasts markulici@markulici.lv
Internetā www.markulici.lv
Piedāvājums Aktīvās atpūtas piedāvājums-šaušana ar dažādiem šaujamrīkiem(pneimatisko ieroci, medību bisi,loku,šaujamcauruli u.c.) Sporta laukumi spēlēm lielām un mazām kompānijām.peldvieta,šūpuļtilts, āra boulings,brīvdabas skatuve 300 skatītājiem,mednieku treniņu un sacensību bāze.
Atrašanās kartē Apskatīt
Kempings "Paegļi"
Adrese Straupes pagasts, pie Sāruma ezera
Telefons 26173654 Andis 29819364 Melita
Internetā www.pazemesezeri.lv
Vietu skaits 10 četrvietīgas mājiņas,līdz 200 cilv.
Piedāvājums Četrvietīgas guļbūves mājiņas; Telšu vietas ar elektrību un nojumi; "Ūdens bumba"; "Ūdens sienāzis"; Laivu noma; Makšķerēšana, peldēšanās, sporta laukumi; Iespējams izīrēt visu teritoriju kolektīviem pasākumiem!
Apraksts Šī ir vieta, kur visapkārt ir ūdens, kur vari dzīvot guļbūves mājiņā viens vai ar ģimeni, vizināties ar laivu, makšķerēt, peldēties vai vienkārši gulēt saulītē!
Atrašanās kartē Apskatīt
Kempings "Ruckas ezers"
Adrese Stalbes pagasts
Telefons 29421836
E-pasts zalais.anatolijs@inbox.lv
Piedāvājums Ezera Z krastā - labiekārtots kempings, kurā izveidotas individuālas atpūtas vietas ar nojumi, tualeti un laipu ezerā. Piedāvā telšu vietas, pirti, laivu nomu un licencētu makšķerēšanu.
Atrašanās kartē Apskatīt
Kempings "Ungurs"
Adrese Raiskuma pagasts
Telefons 64134402, 29120992
E-pasts alinakreile@inbox.lv
Vietu skaits 60
Piedāvājums 16 mājiņas, peldēšanās, makšķerēšana, laivu un ūdens velosipēdu noma, sporta laukumi, telšu un piknika vietas. Viesus uzņem vasaras sezonā.
Atrašanās kartē Apskatīt
Telšu vieta "Vējiņi"
Adrese Straupes pagasts
Telefons 29354189
Internetā www.pazemesezeri.lv
Piedāvājums Telšu vietas ar elektrību un nojumi.
Atrašanās kartē Apskatīt
© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv