23.06.2024, Svētdiena
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • SAZINIES AR PAŠVALDĪBU!
    Jautājumus Cēsu novada pašvaldībai varat iesūtīt rakstot uz e-pastu vestule@cesis.lv Atbilde uz jautājumiem tiks sagatavota un nosūtīta uz jūsu norādīto e-pastu!
Karte
Apmeklējumi šodien:
97, pašlaik vēro: 3.

» Naktsmītnes » KempingiAtpakaļ

Kempings "Apaļkalns"
Adrese Raiskuma pagasts, pie Raiskuma ezera
Telefons 29448188,29252679
E-pasts apalkalns@inbox.lv
Internetā www.apalkalns.lv
Piedāvājums Četrvietīgs namiņš. Namiņa pirmajā stāvā atpūtas zona ar TV, radio, dīvānu un galdu. Virtuves zonā silts, auksts ūdens, nepieciešamie trauki, mikroviļņu krāsns, ātrvārāmā krūze, ledusskapis un elektriskā plīts. Sanmezglu telpā - duša, WC, izlietne un spoguļplaukts. Otrajā stāvā atrodas divas guļamistabas , no kurām vienā divas vienvietīgas gultas, otrā viena divvietīga gulta. Gultasveļa iekļauta cenā. No pirmā stāva balkona skats uz ezeru. Trīs četrvietīgi kempinga namiņi ar divām divstāvu gultām, gultasveļu, galdu, krēsliem un ledusskapi, kā arī divi divvietīgi namiņi. Virtuve, WC un duša blakus sanmezglu ēkā. Kemperu novietošana ezera krasta zālienā ar elektrības pieslēgumu. Kemperu WC, kā arī virtuvju un dušu iztukšošanas vieta. Ūdens uzpildīšanas vieta. Virtuve, WC un duša sanmezglu ēkā. Telšu novietošana ezera krasta zālienā. Iespējams elektrības pieslēgums. Virtuve, WC un duša sanmezglu ēkā. Kanoe laivu noma Sporta aktivitātes Aktivitātes bērniem
Cena
Darba laiks Kempings atvērts no 15. aprīļa līdz 1. oktobrim.
Apraksts Apaļkalns” vilina ar plašumu, gandrīz vienmēr skaidrām debesīm, svaigu gaisu, elpu aizraujošu ainavu, takām, par kurām doties pastaigās vai braucienos ar velosipēdu, ezeru, kurā peldēties, makšķerēt vai vizināties ar laivām. Te ikviens var atrast nodarbi atbilstoši savam vecumam un interesēm.
Atrašanās kartē Apskatīt


 Atpakaļ

© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv