11.12.2023, Pirmdiena
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • SAZINIES AR PAŠVALDĪBU!
    Jautājumus Cēsu novada pašvaldībai varat iesūtīt rakstot uz e-pastu vestule@cesis.lv Atbilde uz jautājumiem tiks sagatavota un nosūtīta uz jūsu norādīto e-pastu!
Karte
Apmeklējumi šodien:
2, pašlaik vēro: 1.

» AktualitātesIzveidota jauna mājas lapa tūristiem un novada apceļotājiem
2018-04-21
Ieskatieties www.tourism.straupe.lv! Tā ir jauna mājas lapa par Pārgaujas novada tūrisma pakalpojumiem. Lapa veidota starptautiska projekta HANSA ietvaros un paredzēta ne tikai pašmāju ceļotājiem, bet jo īpaši ārvalstu tūristiem, kas mūsu novadu iepazinuši starptautiskā apritē caur Straupes kā Hanzas pilsētas vārdu.
Lasīt tālāk...
Jauns aktīvā tūrisma piedāvājums
2016-02-29
Biedrība "Livonensis" ir sagatavojusi vairākas interesantas pārgājienu programmas Pārgaujas novadā. Tā piedāvā gida pavadībā izzināt vēsturiskus notikumus un likumsakarības, kā arī atklāt tepat mums blakus esošās dabas mežonīgo skaistumu. Maršrutus meklējiet sadaļā TŪRISMS/MARŠRUTI.
Lasīt tālāk...
Tiek veidota sadarbība tūrisma jomā ar Pleskavas apgabalu
2014-06-19
10. un 11. jūnijā mūsu novada pārstāvji sadarbībā ar Vidzemes plānošanas reģionu un novada pašvaldību devās uz Pleskavas apgabala Ostrovas pilsētu, lai piedalītos starptautiskā konferencē „Starptautiskais tūrisms kā reģionu attīstības faktors”.
Lasīt tālāk...
Enter Gauja popularizē Igaunijā
2014-02-13
Starptautiskā tūrisma izstāde „Tourest” ir jau piektā starptautiskā tūrisma izstāde šosezon, kuras laikā tiek popularizēts vienots tūrisma piedāvājumu Gaujas nacionālajā parkā (Gaujas NP) ar pērn izstrādāto zīmolu “Enter Gauja”.
Lasīt tālāk...
Latvijas tūrisma izstāde BALTTOUR šogad būs krietni plašāka
2014-01-30
Lasot paziņojumus tūrisma organizāciju mājas lapās, kā arī redzot tūrisma cilvēku aktivitātes dažādās Latvijas malās, ir skaidrs, ka ir vērts apmeklēt BALLTOUR izstādi 7. līdz 9. februārim Ķīpsalas izstāžu zāli - smelties jaunas idejas un izmantot iespēju noskatīt sev jauku ceļojumu.
Lasīt tālāk...
Oficiāli tiek atklāts tūrisma maršruts VIA HANSEATICA
2014-01-15
Vidzemes plānošanas reģions ar patiesu lepnumu informē, ka pārrobežu tūrisma projekts VIA HANSEATICA tiks pirmo reizi prezentēts starptautiskai publikai jau šonedēļ, no 16.-19.janvārim , tūrisma izstādē MATKA 2014, Helsinkos (Somijā). Šī ir pirmā reize, kad Krievija, Igaunija un Latvija vienojas kopējā tūrisma maršrutā, kas savieno Sanktpēterburgu un Rīgu, vijoties cauri Igaunijai.
Lasīt tālāk...
Gaujas NP popularizē Somijā un Nīderlandē
2014-01-14
Ar dalību vienlaikus divos vērienīgos Eiropas tūrisma gadatirgos, Gaujas nacionālajā parkā (turpmāk tekstā – Gaujas NP) esošās pašvaldības uzsāk plašu 2014.gada izstāžu sezonu, popularizējot vienotu tūrisma piedāvājumu Gaujas NP ar pērn izstrādāto zīmolu “Enter Gauja”.
Lasīt tālāk...
"Lauku Ceļotājs" informē
2014-01-14
no š. g. 7. līdz 9. februārim, Ķīpsalā norisināsies 21. Starptautiskajā tūrisma izstāde – gadatirgus „Balttour”. Šogad LC stendā, „Lauku Labumu” sētā būs viss par un ap "Lauku labumiem", iedrošinot pilsētniekus iepazīt un baudīt laukus.
Lasīt tālāk...
Uzsāks projektu pieņemšanu pasākuma "Tūrisma aktivitāšu veicināšana" ietvaros
2013-12-18
Lauku atbalsta dienests izsludina atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanu Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) un Lauku attīstības programmas (LAP) pasākumam "Tūrisma aktivitāšu veicināšana".
Lasīt tālāk...
TAVA konkursā augstu novērtēja Gājēju taku uz Kvēpeni
2013-12-13
SIA “Apaļkalns”, nemainot tradīcijas, ir aktīvi darbojies tūrisma nozarē un daudzinājis Pārgaujas novada vārdu gan dažādās izstādēs, konkursos, kā arī aktīvi atbalstījis jauniešu iniciatīvu jaunu produktu izveidē. Šogad Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) rīkotā konkursa „Veiksmīgākais jaunais tūrisma produkts 2013”, kura svinīgais pasākums norisinājās 6.decembrī, uzvarētāju desmitniekā nominēts arī SIA “Apaļkalna” un Lauras Stūres gatavotais tūrisma produkts - “Gājēju taka uz Kvēpeni”.
Lasīt tālāk...
Ungurmuiža 26.oktobra naktī sola ko brīnumainu
2013-10-15
Aizsākot jauno tradīciju,26. oktobrī, Leģendu naktī, durvis vērs arī Ungurmuiža.
Lasīt tālāk...
Interesi raisa jaunais maršruts kājāmgājējiem
2013-10-15
15. oktobrī Valsts tūrisma aģentūras mājas lapā atzinīgi vārdi veltīti Lauras Stūres izstrādātajam kājāmgājēju maršrutam "Kvēpenes dabas valdzinājums". Īpaši novērtēta radošā spēle, ko Laura piedāvā katram, kas dodas šajā 15km pārgājienā. Vairāk skatiet: http://www.tava.gov.lv/lv/tava-iepazistas-ar-konkursa-%E2%80%9Ejaunais-turisma-produkts-2013-dalibnieku-marsrutu-%E2%80%9Ekvepenes-dabas-valdz
Lasīt tālāk...
27.oktobrī Ungurmuižā - Leģendu nakts
2013-10-01
27.oktobrī Ungurmuiža kopā ar citām Latvijas pilīm un muižām piedalīsies Leģendu naktī, kas aicina apceļot muižas bez maksas un iepazīt vēl nezināmo.
Lasīt tālāk...
lv
2013-08-20
lvlvlv
Lasīt tālāk...
© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv